Úklid domácností

uklid-domacnosti

Nestíháte uklízet, kupí se Vám doma nepořádek? Chtěli byste mít vždy a včas vyhležené prádlo? Chcete se věnovat více své práci a rodině? Můžeme Vám pomoci.

Individuálně lze domluvit úklid Vaší domácnosti, bytu, rodinného domu či malé kanceláře. Nabízíme Vám úklid pravidelný či jednorázový. Hledáte-li spolehlivou osobu, která Vám pomůže a ulehčí od úklidu v domácnosti, neváhejte se ozvat. Do běžného pravidelného úklidu patří utírání prachu, vysávání, umývání podlah, úklid WC a koupelny, úklid kuchyně i dětských pokojů, dále dle domluvy převlékání ložního prádla, umývání nádobí a další drobné práce. Jednorázové úklidy jsou často požadovány před svátky, jedná se např. o mytí oken, detailní úklid koupelny či kuchyně, úklidy po malování a další dle domluvy. Máte-li zájem o zkušební úklid ZDARMA, neváhejte jej objednat na emailu molakova@mammacentrum.com nebo na tel. 777 011 921. Na výše uvedených kontaktech Vám také podáme další informace a rádi zodpovíme veškeré dotazy.

Ulehčete si práci, kde to je možné.

V rámci úklidu poskytujeme také službu žehlení prádla nebo je možné domluvit si žehlení prádla i samostatně. Prádlo na vyžehlení připravte prosím v prádelním koši a spočítejte si počet kusů. Nedávejte do prádla oděvy, které vyžadují speciální zacházení a nedají se žehlit běžným způsobem. Koš s prádlem můžete dovézt do MaMMacentra a my Vám ho do 3 dnů dodáme vyžehlený.

Veškeré zakázky na vyžehlení a případné vyzvednutí prádla prosím konzultujte na mailu: molakova@mammacentrum.com nebo na tel. 777 011 921.