Ať žijí rytíři!

Tento příměstský tábor je určen pro všechny děti ve věku od 4 do 12 let. Probíhá každý všední den od 8.30 hod do 16.00 hod, nástup možný i v 8. 00 hod. Letos se spolu vypravíme do středověku , kde poznáme tu pravou středověkou atmosféru, uvítáme krále a královnu, těšit se můžete na rytířské souboje, výrobu mečů a štítů , ručně tkaných ozdob a šperků , královský dvůr, výrobu vlastní erbů a vlajek, na plno dobrodružství a zábavy. Jak se stát rytířem nebo dvorní dámou , jak se žije na hradě , jaká dobrodružství na nás čekají ? To vše se dozvíte ,.....těšíme se na Vás!

Souhrnné informace:

Typ tábora: Příměstský
Doporučený věk: od 4 do 12 let
Kapacita: 27 dětí
Hlavní vedoucí: Martina Moláková
Náplň: Těšte se na tématickou táborovou hru , která probíhá celý týden, dále na pohybové hry uvnitř i v přírodě, rytmické hry, výtvarné a kreativní činnosti, logické hry, zábavu a relaxaci a mnoho dalšího. Jídlo a pití během dne zajištěno (oběd, svačina, pitný režim, ovoce během dne).
S sebou: oblečení dovnitř i na ven, kšiltovka, přezůvky, pevná obuv, baťůžek s pitím, malou svačinkou, příp. pláštěnkou nebo krémem na opalování
Termín: 17.7. – 21.7.2016, denně 8:30 – 16:00 (rezervační systém)
Místo konání: MaMMacentrum, Havlíčkův Brod
Cena: 1800,- Kč (záloha 500,- Kč splatná ihned, doplatek do 31.5. 2017)