Přednášky pro těhotné

Připravili jsme pro Vás několik zajímavých přednášek a bonus k nim:

Ve středu 11.10.2017 od 18 hod. "POROD A NÁVŠTĚVA PORODNÍCH SÁLŮ" - první, druhá a třetí doba porodní a vše kolem, vítáni jsou také tatínci (tento kurz je certifikovan jako "příprava pro otce" ) - kurz s porodní asistentkou Bc. Denisou Dostálovou (z oddělení Gynekologicko-porodnické Nemocnice Havl. Brod)

Ve středu 18.10.2017 od 18 hod. "CO NÁS ČEKÁ PO PORODU" - co vzít do porodnice a co si připravit na příchod miminka doma, první zkušenosti s péčí o dítě a kojením - beseda s porodní asistentkou Bc. Denisou Dostálovou (z oddělení Gynekologicko-porodnické Nemocnice Havl. Brod)

Ve středu 1.11.2017 od 18 hod. "KOJENÍ" - příprava na kojení, vhodné polohy ke kojení a rady, jak na nejběžnější problémy (prasklinky, záněty, ad.) - beseda s dětskou sestrou Janou Blažkovou (z oddělení Intermediární péče pro novorozence Nemocnice Havl. Brod)

Ve středu 25.10.2017 od 18 hod. "PÉČE O MIMINKO" - koupání, oblékání, vhodné hračky, rituály, pláč, spánek a dětská lékárnička

Ve čtvrtek 9.11.2017 od 18 hod. "SPRÁVNÉ NOŠENÍ A MANIPULACE S MIMINKEM" - Jak správně nosit miminko od narození, jaké jsou správné úchopy pro daný věk, jak ho polohovat a správně stimulovat, jaký je psychomotorický vývoj dítěte do 1 roku, jaké pomůcky na nošení jsou vhodné a jaké nevhodné ? To vše a ještě mnohem více se dozvíte na této přednášce , přednáší Ing. Martina Moláková - instruktorka pohybové výchovy a cvičení s kojenci, batolaty a dětmi předškolního věku!

Cena za přednášku: 120 Kč/osoba

---------------------------------------------------------------------------

Na kurz je nutné se přihlásit přes náš rezervační systém nebo na tel. 777 635038.