O kurzech ArteMaM

Součástí MaMMacentra je také umělecký ateliér ArteMaM. Ateliér je otevřen všem, kteří mají chuť něco tvořit, malovat, modelovat z keramické hlíny, prostě se nechat unášet světem umění, něco nového se naučit a příjemně, aktivně si odpočinout. Pořádáme zde výtvarné a keramické kurzy pro děti, ale i dospělé. Pro lepší představu se můžete podívat na následující video.

S výtvarnými kurzy a keramickou dílnou začínáme s dětmi již ve věku od 2let a pokračujeme až do školní docházky. Děti se tak mohou od malička seznámit s výtvarným kreativním prostředím. Učí se pracovat s různými výtvarnými materiály od pastelek, barev, papíru až po keramické hmoty a další tvořivé materiály. V rámci našich výtvarných kurzů pomáhámě dětem při rozvoji jemné motoriky, nácviku správného držení tužky, rozvoji jejich fantazie a podporujeme jejich výtvarný talent. V rámci keramických dílen se navíc seznámí s procesem výroby a pálení keramických předmětů-. Díky výtvarným činnostem dokáže dítě lépe ventilovat své emoce a je to též výborný prostředek komunikace s dítětem.

Součástí ateliéru je také umělecké fotografování. Zaměřujeme se především na fotografování těhotných, miminek, dětí různého věku a celých rodin. Společně se snažíme vytvořit umělecké fotografie různých formátů a další produkty. Pomůžeme Vám s aranžmá, oblečením a celkovým designem fotografie. Snažíme se o vytvoření přirozené, nicméně zajímavé fotografie. Naším velkým favoritem je černobílá fotografie.

Výtvarné Kurzy:

Keramické kurzy: