Cvičení s miminky od 2 měs.

První rok v životě dítěte je velmi důležitý pro vývoj pohybového aparátu ve školních letech a dospělosti . Na našich lekcích cvičení s miminky podporujeme a stimulujeme děti k správnému psychomotorickému vývoji. Vše probíhá hravou formou za pomoci říkanek , básniček a písniček. Díky cvičení od nejranějšího věku dáváme dětem podněty , které příznivě působí na jejich vývoj.

Během kurzu se naučíte především základní cviky a aktivity, které podporují a stimulují pohybový vývoj děťátka. Podpoříte tak správné držení těla a větší zapojení svalů, jež je zapotřebí pro správný psychomotorický vývoj, . Zároveň sledujeme případné odchylky od správného vývoje, příp. odešleme k fyzioterapeutovi. Pravidelným cvičení se také zvyšuje sociální stabilita děťátka.

Skupinky jsou max. po 10 dětech s doprovodem. Lekce trvají 45 minut, z toho cvičení cca 30 minut, neboť v tomto věku děti neudrží pozornost déle. Zbývající čas bude pro případné dotazy na dané téma, trénujeme správnou manipulaci s miminkem, zvedání miminka, správné polohy na odříhnutí, masáže bříška, polohy na relaxaci, spaní a další. Součástí hodin pro děti od 9 . měsíců jsou překážkové dráhy pro lezení, které děti baví a zároveň je motivují překonávat překážky a trénovat správné dovednosti.

Souhrnné informace:

Doporučený věk: 2- 12 měs.
Počet dětí ve skupině: 10 dětí v doprovodu jednoho z rodičů
Učební doba: jedna lekce týdně
Lektor: Martina Moláková
VÝUKA: 1. skupina: děti od 2 do cca 5 měsíců
2. skupina: děti od 6 měsíců do 9 měsíců
3. skupina: děti od 9 měsíců do 13 měsíců
(rezervační systém)
ŠKOLNÉ: 1920,- (pololetí)