Jóga pro těhotné

Pro dobu těhotenství jsme pro Vás připravili hodiny těhotenské jógy. Jedná se o klasickou jógu přizpůsobenou těhotným ženám. Jógu je možné cvičit po celou dobu těhotenství, nejsou-li přítomny žádné zdravotní problémy. Jóga Vám pomůže od bolesti zad, uvolnění beder, ulevíte si od těžkých nohou. Práce s dechem a dechové techniky jsou v hodině jógy samozřejmostí. Těhotenství je krásné , ale často náročné období jak po fyzické, tak po psychické stránce. Nastávajícím maminkám nabízí toto cvičení šetrné techniky a umožní jim odpočinout si jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Součástí každé hodiny je i přiměřená relaxace.

V dnešní době, která je uspěchaná, nemá budoucí maminka během celého dne ani čas uvědomovat si nový život, který v sobě nosí. Učením se relaxaci, což je vědomé uvolnění těla a mysli, dále cvičením pozic s vnímáním svého dechu začíná těhotná žena vnímat více sama sebe a potřeby svého miminka.

Co Vám vše může jóga pro těhotné nabídnout:

  • cvičení na přirozené rozšíření a uvolnění pánevní oblasti
  • cvičení zpevňuje páteř, která je v těhotenství nadměrně zatěžovaná
  • posílení problémových partií a zároveň uvolnění potřebných svalů , pohybem zároveň dochází k uvolnění a zklidnění psychiky nastávající maminky, což je pro bezproblémový porod velice důležité
  • v rámci cvičení se naučíte pracovat s dechem, což jistě oceníte při porodu

Co navíc nabízíme:

  • zapůjčení podložky na jógu a jógový čaj

Souhrnné info:

Kdy: V současnosti není otevřen kurz, v případě zájmu nás kontaktujte!
Kde: Svatovojtěšská 2835 (v budově MaMMa centra)
Lektor: Markéta Molnárová - cvičitelka jógy
Přihlášení: Přihlásit se můžete v našem rezervační systému na adrese : https://mammacentrum.webooker.eu