Tábor INDIÁNSKÉ HORY

7 denní stanový tábor pro děti od 6 do 12 let v Hroznatíně u Třebíče, ubytování ve stanech s podsadou nebo na chaloupce. Daleko na vyprahlém Jihozápadě stojí indiánská vesnice a za ní se tyčí z pouště vysoká hora. Vyšplhat na tuto horu znamenalo velký čin, a tak všichni ze vsi toužili, aby se o to mohli pokusit. Kdo chce zažít život indiánů, putovat na horu a objevit její tajemství , zažít týden v indiánské vesnici , pro toho je tento tábor ten pravý ! Nebude chybět Tee-pee, bubnování u ohně, indiánská stezka, kouření dýmky míru. Staneme se opravdovými indiány a indiánkami, budeme bojovat pro svého indiánského náčelníka, mít svého šamana, vyrobíme si vlastní obuv, čelenky, uvaříme si na ohni a naučíme se našeptávat koňům, vzývat déšť a na závěr uspořádáme velkou oslavu na počest Velkých duchů!, oblek a pořádnou dávku kuráže. Stanový tábor s možností ubytování jak ve stanech s podsadou, tak i v chaloupce !

Souhrnné informace:

Typ tábora: Stanový
Doporučený věk: od 6 do 12 let
Kapacita: 30 dětí
Hlavní vedoucí: Martina Moláková
Náplň: Těšte se na tématickou táborovou hru , která probíhá po celou dobu tábora, dále na pohybové hry uvnitř na chaloupce, ale i v přírodě okolí Třebíče, krásná příroda - chráněná krajinná oblast, koupaní s výletem, spaní pod širákem, vaření na ohni, výtvarné a kreativní činnosti, logické hry, jógové rozcvičky a hlavně spoustu zábavy a dobrodružství. a mnoho dalšího. Jídlo a pití během dne zajištěno (snídaně,oběd, svačina, večeře, pitný režim, ovoce během dne).
S sebou: oblečení na 7 dnů, na pěkné počasí i do deště, vhodnou obuv, hygienické potřeby, kostým vhodný k tématu, knížku, hru nebo hudební nástroj, polštářek do stanu
Termíny: přihlášky v rezervačním systému (rezervační systém)
Místo konání:
Cena: 3250,- - Kč (záloha 1500,- Kč splatná ihned po přihlášení, doplatek do 31.5. 2018)