Pokémoni

Příměstský tábor pro děti od 4 do 12 let ! Lovíte pokémony? Znáte je už všechny ? Jste žlutí, modří nebo červení ? Znáte všechny jejich vlastnosti? Jaký bude Váš první pokémon - Bulbasaur, Squirtle, Charmander nebo Pikachu ? Ale rozhodně to není jen Pokémon GO. A není to jen seriál, který pobláznil několik generací. Je to rozsáhlý a propracovaný svět plný příběhů, legend a hlavně možností. Neznáte je ? Tak se s nimi seznámíte, tábor pro všechny kluky a holky, kteří mají rádi dobrodružství a hry. Na konci prázdnin objevíme svět Pokémonů a na vlastní kůži vyzkoušíme, co všechno se dá v souvislosti s nimi vymyslet za blázniviny. Zapojíme hlavu i tělo, posílíme týmového ducha, naučíme se myslet takticky. Připravte si kostým Vašeho oblíbeného pokémona ! Těšíme se na Vás!

Souhrnné informace:

Typ tábora: Příměstský
Doporučený věk: od 4 do 12 let
Kapacita: 27 dětí
Hlavní vedoucí: Martina Moláková
Náplň: Těšte se na tématickou táborovou hru , která probíhá celý týden, dále na pohybové hry uvnitř i v přírodě, rytmické hry, výtvarné a kreativní činnosti, logické hry, zábavu a relaxaci a mnoho dalšího. Jídlo a pití během dne zajištěno (oběd, svačina, pitný režim, ovoce během dne).
S sebou: oblečení dovnitř i na ven, kšiltovka, přezůvky, pevná obuv, baťůžek s pitím, malou svačinkou, příp. pláštěnkou nebo krémem na opalování
Termín: 21.8. – 25.8.2017, denně 8:30 – 16:00 (rezervační systém)
Místo konání: MaMMacentrum, Havlíčkův Brod
Cena: 1800,- Kč (záloha 500,- Kč splatná ihned, doplatek do 31.5. 2017)