NÁMOŘNÍCÍ jejího veličenstva

10ti denní stanový tábor pro děti od 9 do 15 let v Hroznatíně u Třebíče s možností ubytování ve stanech s podsadou nebo na chaloupce. Čeká nás celotáborová hra na motivy obchodních a objevitelských námořních cest z přelomu16. a 17. století. V Londýně nastoupíme na palubu a vyplujeme přes oceán do neznámých zemí , abychom pro naši anglickou královnu Alžbětu získali nová území. Staneme se námořníky a vstoupíme do služeb Východoindické obchodní společnosti, abychom pod vedením protřelých mořských vlků vyrazily na plavbu kolem Afriky do Východní Indie. Po cestě nás čeká mnoho dobrodružství i nástrah, tak vzhůru na palubu posádko!!! Poplujeme kolem španělských břehů, Kanárských ostrovů, přeplujeme rovník, zamlžený Mys dobré naděje, čeká nás Madagaskar, Zanzibar a mnoho dalších míst, které objevíme a poznáme. Jaký bude život na palubě? Bude nás budit lodní zvon, musíme se naučit vztyčit plachty, zorientovat se v hodnostech na lodi, naučit se číst v mapách, pít rum a psát si lodní deník . Stanový tábor na 10 dní s možností ubytování jak ve stanech s podsadou, tak i v chaloupce !

Souhrnné informace:

Typ tábora: Stanový
Doporučený věk: od 9 do 15 let
Kapacita: 30 dětí
Hlavní vedoucí: Martina Moláková
Náplň: Těšte se na tématickou táborovou hru , která probíhá po celou dobu tábora, dále na pohybové hry uvnitř na chaloupce, ale i v přírodě okolí Třebíče, krásná příroda - chráněná krajinná oblast, koupaní s výletem, spaní pod širákem, vaření na ohni, výtvarné a kreativní činnosti, logické hry, jógové rozcvičky a hlavně spoustu zábavy a dobrodružství. a mnoho dalšího. Jídlo a pití během dne zajištěno (snídaně,oběd, svačina, večeře, pitný režim, ovoce během dne).
S sebou: oblečení na 10 dní, na pěkné počasí i do deště, vhodnou obuv, hygienické potřeby, kostým vhodný k tématu, knížku, hru nebo hudební nástroj, polštářek do stanu
Termíny: 8.8. - 18.8. 2018 (rezervační systém)
Místo konání:
Cena: 4250,- Kč (záloha 1500,- Kč splatná ihned po přihlášení, doplatek do 31.5. 2017)