Harry Potter - stanový tábor (2.běh)

Stanový tábor pro děti od 6 do 14 let ! Vítejte v Bradavicích, ve světe čar a kouzel ! Všimli jste si u sebe něčeho neobvyklého? Máte schopnosti, které ostatní děti postrádají? Hledáme nadané kouzelníky a čarodějky, kteří se chtějí zdokonalit v čarování. S námi si vyzkoušíš, jaké to je prožít dobrodružství Harryho, Rona a Hermiony. Do jaké koleje budete přiděleni ?I Jak asi bude vypadat Vaše kouzelná hůlka ? Poznáte, jak se vaří lektvary, naučíme Vás hrát famfrpál, poznávat kouzelnické tvory a mnoho dalšího. Dokonce budeme společně bojovat proti černé magii! Nemáš hůlku ani koště? Nevadí, pomůžeme Ti je vyrobit. Nezapomeň však kouzelnický klobouk, oblek a pořádnou dávku kuráže. Stanový tábor je letos prodloužen na 10 dní s možností ubytování jak ve stanech s podsadou, tak i v chaloupce !

Souhrnné informace:

Typ tábora: Stanový
Doporučený věk: od 6 do 14 let
Kapacita: 30 dětí
Hlavní vedoucí: Martina Moláková
Náplň: Těšte se na tématickou táborovou hru , která probíhá po celou dobu tábora, dále na pohybové hry uvnitř na chaloupce, ale i v přírodě okolí Třebíče, krásná příroda - chráněná krajinná oblast, koupaní s výletem, spaní pod širákem, vaření na ohni, výtvarné a kreativní činnosti, logické hry, jógové rozcvičky a hlavně spoustu zábavy a dobrodružství. a mnoho dalšího. Jídlo a pití během dne zajištěno (snídaně,oběd, svačina, večeře, pitný režim, ovoce během dne).
S sebou: oblečení na 7 dní, na pěkné počasí i do deště, vhodnou obuv, hygienické potřeby, kostým vhodný k tématu, knížku, hru nebo hudební nástroj, polštářek do stanu
Termíny: 2. běh : 11.8. – 18.8. 2017 (rezervační systém)
Místo konání:
Cena: 2. běh - 3250,- Kč (záloha 1500,- Kč splatná ihned po přihlášení, doplatek do 31.5. 2017)